Naam: Largo Tasmanska Elitte
Geboortedatum: 07/06/2008
HD/ED beoordeling: HD/A   ED/0

 

 

geslaagd voor de BKZS test sociaal gedrag 2010
  • Nederlands Kampioen
 

 

Stamboom/Pedigree

 

B-Aztek Moncky Akord

HD-A   ED-0/0

Pools kampioen

Zhorba Van 't Stokerybos
HD-A   ED-0/0

CH.Int.,(Belg.,Lux.,Ger.,Fr.)

World Ch.'03,Eur.Ch. Crufts Winner

Ferris vd Holderstockhöhe
HD-A   ED-0/0

CH.Int., All'01, VDH Champ.

Xiera v't Stokerybos
HD-B   ED-0/0

CH.Lux.

Jasanka Gemerskiej Polomy
HD/A

CH. Intern., CH.,Cr.,CH.Sr.

Kuno v. Ecke-Manns-Hof

HD-A   ED-0/0

Ch.Niem.,VDH Champ.SSV Champ.

Fanny z Gemerskej Polomy

HD-B   ED-0/0

CH.Int.,(Sk.,Pl.)

Mokra Tasmanska Elitte

HD-A   ED-0/0   OCD-0/0

Pools kampioen

Zalaparti Berni O'men
HD-A   ED-0   OCD-0/0

CH.Int.(Hu.,Cro.,Pl.)

Yorg vd Holderstockhöhe
HD-A   ED-0

CH.Int.,(Belg.,Ned.,Ost.)

Zalaparti-Berni Kuriosum

HD-A  ED-0/0

Ch.,Hg.

Dharma Cierna Hviezda
HD-A   ED-0/0

Siktor the Showmaker av Milkcreek
HD-A   ED-0/0

CH.Int.,(Hu.,Pl.,Sk.,Ost.,Lux.)

Cita Jazar

HD-A   ED-0/0

CH. Sk.



 

 

 

 

 

 

28-10-2012 Leuven Lovaniumtrofee kamp. klasse 1 U CAC, CACIB  
03-06-2012 Frankrijk Lyon kamp. klasse 1 U Res. CAC, Res. CACIB  
29-04-2012 Roiffe France Nat d'Elevage open klasse 7 U   7de van de 47 reuen
30-01-2011  Moeskroen kampioensklasse 2 U    

07-06-2009

BBSC Clubmatch

jeugdklasse 2 U    

04-10-2009

Charleroi

intermediair 1 U    

10-10-2009

Worlddogshow Bratislava

jeugdklasse   U    

07-11-2009

Clubmatch VBSH Nederland

intermediair 1 U    

28-11-2009

Winner Amsterdam

intermediair 1 U CAC-CACIB-BOB  

12-12-2009

Brussels Dogshow

intermediair 2 U    

20-12-2009

Kerstshow Wijchen

intermediair 1 U CAC-CACIB-BOB 3de plaats groep 2

30-01-2010

Moeskroen

intermediair 1 U    

14-02-2010

Genk

open klasse 1 U Res.CAC  

13-03-2010

BKZS Clubmatch

intermediair 1 U    

27-03-2010

Luxemburg

intermediair 2 U Res.CAC  

17-03-2010

Goes (NL)

open klasse 3 U    

02-04-2010

Antwerpen

open klasse 3 ZG    

16-05-2010

Wieze

open klasse 1 U res.CAC  

24-05-2010

Arnhem (NL)

open klasse 2 U res.CAC/CACIB  

13-06-2010

Lommel

open klasse 1 U res.CAC  

29-08-2010

 Tertre open klasse 1 U Res. CAC  
24-10-2010  Utrecht open klasse 1 U CAC, CACIB, BOB Nederlands kampioen
31-10-2010  Leuven open klasse 1 U CAC CACIB BOB 2de plaats in groep 2

BACK